| MOQ | ÉÉN 40 HK-CONTAINER |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 22kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB |
| Tolerantie | +/2% |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69kv-550kv |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69kv-550kv |
| Modelnummer | elektrische staalpool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69KV-550KV |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Vorm | versmalling of veelhoekig |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Productnaam | 15M 6mm Dikte paste de Gegalvaniseerde Macht Pool van de Staaltransmissie aan |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |