| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
|---|---|
| Oppervlakte | De Galvanisatie van de hoponderdompeling |
| Dikte | Aangepast |
| Materiaal | Q345, Gr65, S500 |
| tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Productnaam | 220kv gegalvaniseerde Elektrische het Staal Tubulaire Toren Pool van Pool van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | 220kv gegalvaniseerde Elektrische het Staal Tubulaire Toren Pool van Pool van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |