| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
|---|---|
| Oppervlakte | Hop Dip Galvanisatie |
| Dikte | aangepast |
| Materiaal | Q345, Gr65, S500 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Hoogte | 8 m |
|---|---|
| Spanning | Laagspanning |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Vorm | Octogonaal of opdrachtgeverontwerp |
| Type verbinding | type begraven of flens |
| Type | Begraaftype |
|---|---|
| Plantdiepte | 1.8m onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Hoogte | 8 m tot 27 m |
| verschijning | Tubulaire, driehoekige, hoekige, rooster |