| Power | 69kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Elektrische Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Macht capaciteit | 220KV |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Belasting | 1000dan |
| Dikte | 5MM |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| MOQ | een 40 HQ-container |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Kracht | 22kv~550kv |
| Prijsduur | EXW, FOB |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| standaard | ISO |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |