| Materiaal | Q235, Q345, Gr65 |
|---|---|
| kleur | witte |
| Hoogte | 20 m |
| Tolerantie | +-2% |
| DESIAN | TEGEN RANG 8 VAN AARDBEVING |
| Naam van het product | 30m galvaniseerde de openluchtverlichting hoge mast lichte pool voor voetbalstadion |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Muurdikte | 6 mm |
| Vorm | Veelhoekig |
| Naam van het product | 30m galvaniseerde de openluchtverlichting hoge mast lichte pool voor voetbalstadion |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Muurdikte | 6 mm |
| Vorm | Veelhoekig |
| Naam van het product | Hoge Mast Polen |
|---|---|
| Toepassing | Pleinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Naam van het product | Hoge Mast Polen |
|---|---|
| Toepassing | Pleinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | Het gegalvaniseerde van de Mastpool van Achthoekige Pool Hoge Enige Dubbele of Drievoudige Wapen voo |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | Het gegalvaniseerde van de Mastpool van Achthoekige Pool Hoge Enige Dubbele of Drievoudige Wapen voo |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |