| naam | 132KV 15m de machtspool van het transmissie de hete onderdompeling van de elektrostaal glavanized vo |
|---|---|
| Type | 132KV 15m de machtspool van het transmissie elektrostaal |
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 845m |
| Type | van de de transmissielijn van 10m 33kv Elektro het Staalmacht Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 110KV het gegalvaniseerde Staal Polen van Pool van de Transmissie Elektromacht Tubulaire Achthoekige |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Type | van de de transmissielijn van 10m 33kv Elektro het Staalmacht Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 66 KV van de Transmissie Elektromacht het Gegalvaniseerde van Pool Achthoekige/Veelhoekige Staalpole |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| naam | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen voor Transmissielijn |
|---|---|
| Design | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen |
| Hoogte | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 10kV de hete onderdompeling galvaniseerde pool van het de lijn de tubulaire staal van de stroomtrans |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | gelegeerd staal |
| Type | Van de het Staalmacht van het metaalstaal Elektro het Metaalmacht Polen van Pool voor de Transmissie |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 69kv 12m Elektro het Staalmacht Pool van de Transmissielijn voor de Toren van Staalpool |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |