| Windsnelheid | 160km/h |
|---|---|
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
|---|---|
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlakte theatmemt | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Opbrengststerkte niet minder dan 345mpa, Gr65, S500 |
| Lengte | 25ft90ft, zouden kunnen worden aangepast |
| hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |
| naam | 75FT 80FT NGCP TYPE E Gegalvaniseerd Metaal Pool, Transmissielijn Polen Met lange levensuur |
|---|---|
| Design | 75FT 80FT |
| Hoogte | 75FT 80FT |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | Achthoekig Laag voltage 69KV 20FT90FT Staal Tubulaire Pool voor 69kv-de transmissielijn van de macht |
|---|---|
| Hoogte | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Materiaal | Staal, GR65, met de sterkte 460mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| Kleur | Klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Nominale stroom | 10-200 |
|---|---|
| Nominale spanning | 10-220 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Dimensionele tolerantie | + - 2% |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Hoogte | 35ft |
|---|---|
| wapentype | enig wapen |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 110KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |