| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
|---|---|
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11kv van het de pool Hete Pijp Gegalvaniseerde Staal van de transmissielijn van de Machtspool de Mac |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| kleur | geen |
| Lengte | VANAF REQUESTMENTS VAN DE DOUANE |
| Vorm | RONDE OF VEELHOEK |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| naam | 11m 2section 3.8mm de traditionele kolom van Maleisië met FRP en bitumen |
|---|---|
| Design | twee sectie |
| Hoogte | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| MOQ | één container of monsters |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Kracht | 10kv~550kv |
| Prijsduur | EXW, FOB, CFR of CIF |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| De weerstand van de windlading | 30m/s |