| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | 20m 24m 27m 30mGalvanized Metaal Pool met beste kwaliteit en fabrieksprijs |
|---|---|
| Design | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| Hoogte | 20m 24m 27m 30m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | 100ft Flenstype 3 Secties Gegalvaniseerd Staalpool met het beklimmen van sporten |
|---|---|
| Design | 100ft Flenstype 3 Secties |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Productnaam | De elektrische het staalpool van roostermasten galvaniseerde van het de lijn de Elektrostaal van de |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 10kV de hete onderdompeling galvaniseerde pool van het de lijn de tubulaire staal van de stroomtrans |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001 |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Naam van het product | Het gegalvaniseerde Achthoekige van de de Transmissielijn van de Staal Elektromacht Nut Polen van Po |
|---|---|
| certificaat | ISO9001 |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Alloy |