| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Verminderd van de de Torenmacht van Machtspool de Transmissiestaal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 5mm |
| Hoogte | 80FT |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Behandelingsoppervlakte | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.75mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| naam | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool met FRP voor Distributielijn |
|---|---|
| Design | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool |
| Hoogte | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |