| Productnaam | 25m 30m 50m Gegalvaniseerde Elektriciteits Pylon Lijn Pool voor het Oprichten van Elektrische van he |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Product name | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 9M 11M 12M 14M Hoogspanning Lage Prijs Elektrisch Staal Stroommast |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Nominale spanning | 33KV |
|---|---|
| Materiaal | Gr.65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Hoogte | 7 m |
|---|---|
| Vorm | Kegel |
| Minimumopbrengststerkte | 460mpa |
| Gebruik | de transmissie van de laag voltage stroom |
| Dikte | 2.75mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | 25FT elektromachts Gegalvaniseerd Staal Pool voor 110kv-transmissie |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Colar | geen |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |