| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Hoogte | 630m |
|---|---|
| macht | 10-550kv |
| markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
| Materiaal | Staal, GR65, met de sterkte 460mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| kleur | klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| naam | Togo 9m 200dan-staalpool met gemiddelde deklaag 100 micron voor anti corrosieve painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Ontwerplading | 200dan |
| naam | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
| Hoogte | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Ontwerplading | 1280kg |