| naam | 70FT Directe Begrafenis2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Kolom |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Naam van het product | 40ft Kegel tubulaire pool van het de elektromachtsnut van het Hete Onderdompelings de Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | 11.8m - 1250dan de elektriciteit Pool galvaniseerde Staal Pool 14m voor Elektrische Lijn |
|---|---|
| Het levenstijd | 25 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| Pool-Vorm | 16 kanten |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 5kN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Elektrische Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| naam | 69kv Q235 Q345 het Nut Pool van het transmissie poels Staal met Dwarswapens |
|---|---|
| Dikte | 3mm 4mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |