| naam | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
| Hoogte | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Polen |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Hoogte | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 30ft 35ft stalen buisstaaf voor elektriciteitsdistributielijnproject |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 14 m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | Q345 30ft 35ft Eleactrical Machtspool voor stroommateriaal |
|---|---|
| Kleur | Om het even welk |
| Certificaat | ISO9001 |
| Het levenstijd | 25 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| standaard | ISO |
| Design | Op maat |