| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Gegalvaniseerd |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Power | 10kv~550kv |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Hoogte | 16 m |
|---|---|
| spanning | 132 kv |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 10KN |
| Dikte | 4mm muurdikte |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | de pool van de staalmacht |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 132 KV 15m Gegalvaniseerd Staal Pool/Elektropool met Dwarswapen voor de Transmissielijn van Afrika |
|---|---|
| Zijden | kant 12 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | 132kv van het de polen de veelhoekige toren gegalvaniseerde staal van het machtsnut elektrische pool |
|---|---|
| Belasting | 25kN |
| Dikte | 5MM |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | 65FT Elektromachts Gegalvaniseerd Staal Pool tegen 8 Rangaardbeving |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Colar | geen |