| Materiaal | De sterkte van de Q235q345 opbrengst niet minder dan 235/345mpa |
|---|---|
| kleur | op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Heupgalvanisatie |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Garantie | 15years |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 18m 22m |
| thickenss | 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Productnaam | Staal Monopool |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Hoogte | 5m 6m |
| Electroshock bestand beschermende rang | Rang Ⅰ |
| De omhulsel anticorrosieve prestaties | Klasse Ⅱ |
| Werkende atmosfeer van verlichtingsinrichting | -35 °C~+45 °C |
| Naam van het product | Staalpoelen voor bedrijfsdoeleinden |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Design | Op maat |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Transmissonlijn | 110KV |
|---|---|
| Accessoires | Het beklimmen van Sport |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Hoogte | 35ft |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |