| Hoogte | 30FT |
|---|---|
| wapentype | Dubbele wapens |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 66KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 14m |
|---|---|
| spanning | 110KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 5KN of 2.5KN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 18 m |
|---|---|
| spanning | 132 kv |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 12.5 KN |
| Dikte | 4mm muurdikte |
| Hoogte | 20 m |
|---|---|
| spanning | 132 kv |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 16 KN |
| Dikte | 4mm muurdikte |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| standaard | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Hoogte | 25FT-45FT |
|---|---|
| Pool-Vorm | Hexadecagon |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 5kN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Windsnelheid | 160 Km/Uur |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |