| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Ontwerplading in Kg | 300~ 1000 Kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Verpakking Details | Vanaf klantenverzoek |
| Product Name | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Mobiele de Toren500dan Kegelpool van Pool van toren11kv elektropolen Mono |
|---|---|
| Toepassing | Communicatie distributie |
| Galvanisatie | ASTM A 123 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| standaard | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 30km 60FT FRP Elektro Gegalvaniseerd Staal Pool met Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |