| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Design | Op maat |
| Materiaal | Q235 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Windsnelheid | 160KM/H |
| Galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| naam | Pool van het de kolomstaal van Maleisië de standaard 15m elektrische met FRP en tekens |
|---|---|
| Design | 15m 510kg 2sections |
| Hoogte | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| Type | Hoogspanning 27.5m 40KN-pool Filippijnen van het transmissie de tubulaire staal |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Materiaal | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | 15m |
|---|---|
| Macht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4mm/5mm |
| Materiaal | GR65 opbrengststerkte niet minder dan 460mpa |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| MATERIAAL | S355JR |
|---|---|
| TOEPASSING | elektriciteitsdistributie |
| DIKTE | 2.510MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |