| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | 11.9m - 600dan van het het Nuts Achthoekige Elektrische Gegalvaniseerde Staal van de metaalmacht de |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Gr65 |
| levering | 30-45 dagen |
| Leveringscapaciteit | 1500pcs per Week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte van galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Norm | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1,1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |