| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| Leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| Type | 8 - 20m 132kv van de de transmissie Hete Onderdompeling van de machtsdistributie Gegalvaniseerde de |
|---|---|
| kleur | aangepaste |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Staal, Q345, met de sterkte 345mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| kleur | klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Productnaam | 18m Kolomvormig gegalvaniseerd staal paal Voor transmissielinje, Nutzwerkelijke stroompolen |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| standaard | ISO 9001 |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | 100ft Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn, Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |