| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Type | 4548m de Hete Onderdompeling Gegalvaniseerd Electric Power Pool van Polen van het Staalnut voor Luch |
|---|---|
| kleur | aangepaste |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 132kv 43m de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Elektromacht Pool van Staalpolen voor Overheadline |
|---|---|
| kleur | aangepaste |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Type | 3 galvaniseerde de secties Hete Onderdompeling Elektromacht Pool met Wapenstekeningen 17m Hoogte |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | 11.8m het Staalmacht Pool Electric Power Pool Columniform van Pool van de Staal Elektromacht |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Ontwerplading in Kg | 300~ 1000 Kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Verpakking Details | Vanaf klantenverzoek |
| Productnaam | 2060FT van de de machts elektrische toren van de Achthoek Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde het st |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Staal Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| kleur | Zilver |
| Handhaaf | Gemakkelijk handhaaf |