| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Veiligheidsfactor | veiligheidsfactor voor het leiden van wijn |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder slijoint vormt |
| Power | 10kv~550kv |
| Productnaam | Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Productnaam | 35FT 40Ft van de de distributiepool van de Hete onderdompelings de Gegalvaniseerde macht pool van he |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Dikte | 3.5mm dikte |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 16M |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Dikte | 3.5mm dikte |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 16M |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | stroomdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | de deklaag van het galvanisatiepoeder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Pool-Vorm | Achthoekig, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Hoogte | 25ft tot 75ft |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie of butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Productnaam | Electric Power Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |