| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | Poweder die de Dubbele Openlucht 15m Straatlantaarn Polen van Staalpool voor Park met een laag bedek |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 68m de Straatlantaarn Polen van Systerm van de Hoogte Zonnemacht met 30w of 60w Geleide Lamp |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Naam van het product | Straat lichtmasten |
|---|---|
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Materiaal | Q345 |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Dimenstiontorlance | + - 2% |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | S235 staalmateriaal 5m en 11.8m 3mm dikke Straatlantaarn Polen met Tekening |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 9m de Straatlantaarn Polen van Systerm van de Hoogte Zonnemacht met Enig wapen |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | De Straatlantaarn Polen van het zonnemachtssysteem met Enig Wapen 9m Hoogte |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Productnaam | Straatlantaarn Polen |
|---|---|
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormen |
| Materiaal | Q345 |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Dimenstiontorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Straat lichtmasten |
|---|---|
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Materiaal | Q345 |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Dimenstiontorlance | + - 2% |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 4-8 meter straatlichtpool |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |