| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windbestendigheid | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| Lassen | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | 235 |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | 235 |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Merknaam | milky way |
|---|---|
| Model Number | 69KV |
| Materiaal | gemiddelde deklaag niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | AWSD1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |