| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 812m Aangepaste School/van het Villa'sstaal Hoge Mast Pool met Tekening 1.0 Safty Facor |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Type licht | MHL/HPS |
|---|---|
| Naam van het product | Parkeerterrein 12m het Postparkeerterrein Lichte Pool van het Lampstaal in Publiek |
| oppervlak | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| spanning | 220v-240v/50hz, 110v-130v/60hz |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Dubbele de Straatverlichting Pool van Pool van het Wapen Populaire Verkeerslicht |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windbestendigheid | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| Lassen | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 820m van het enige wapen LEIDENE Hoge de Straatverlichting Pool Maststaal voor de weg van de V.A.E D |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torlance van afmeting | +-2% |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Naam van het item | 25.5m29m Hoge Mast Pool |
|---|---|
| Accessoires | Ladder |
| Sectiedikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| Lichte Hoeveelheid | 30 lichten |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het item | 40m Hoge Mast Pool |
|---|---|
| Accessoires | het rasing systeem van 300kg |
| Lading lichtgewicht | 15 KG |
| Hoogste oppervlakte | hoofdkadertype |
| gebeëindigde oppervlakte | De Deklaag van het poeder |