| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torlance van afmeting | +-2% |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Naam van het product | Hoge Mast Polen |
|---|---|
| Toepassing | Zeehavenverlichting |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| standaard | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Productnaam | Hoge Mast Pool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Norm | ISO |
| Gavanizationnorm | ASTM A 123 |
| Naam van het item | 20M hoogtehps Hoge Mast Lichte Pool |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Hoogte | 20m tot 50m |
| Type | Ladder of Opheffend systeem |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het item | 30M LEIDENE Hoge Mast Lichte Vloed Lichte Pool met de lamp van 1000W HPS |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Hoogte | 20m tot 50m |
| Type | Ladder of Opheffend systeem |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 85um |
| Materiaal | Q235 |
| Dikte | 8 mm |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 36 mm |