| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | Q345 galvaniseerde de Staalpool 15m Straatlantaarn Polen met tekening |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 11.8m 3mm van de de polen Hete ONDERDOMPELING van het diktes235 staal de Gegalvaniseerde Straatlanta |
| Kleurenvariabele | Elke kleur |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Toepassing | weg, weg, straat, vierkant |
| Controleur | IP 68 Phocos merk |
|---|---|
| Naam van het product | 14m het Openluchtparkeerterrein Lichte Pool van Verlichtingspolen voor Parkeren |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 7m Douaneschool/Villa'sstaal Gegalvaniseerde Hoge Mast Pool met Tekening |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Naam van het product | 6.5 het lengtestaal Polen galvaniseerde Oprijlaanverkeerslicht Polen met 9m Dwarswapen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Gr65 4m/6m Gegalvaniseerde Beschikbare het Signaalaanpassing van Weg Lichte Polen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 7m Lengte10m Dwarswapen Gegalvaniseerde Oprijlaan Lichte Polen met Lichten |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 6m 12m Lengteq345 Verkeerslicht Pool voor Verkeerslichtsysteem |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |