| Naam van het product | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool met 200mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Minimum uiteindelijke treksterkte | mpa 490 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Muurdikte | 3mm |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Elektrische Staalmacht Pool |
|---|---|
| Power | 10kv-220kv |
| kostuum voor | De Lijn van de machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |