| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Garantie | 15 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Directe begraven 65ft NGCP Standaard de machtspool Filippijnen van het machtsnut |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Materiaal | Kan worden aangepast |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Productnaam | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Vorm | veelhoekig |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Type | Monopole de Transmissielijn van het hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Q345 32KV Lage Voltage |
|---|---|
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Kleur | om het even welk |
| certificaat | ISO 9001 |
| Naam van het product | Staalpoelen voor bedrijfsdoeleinden |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |