| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | achthoekig |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| levensduur | 15years |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatiebitumen |
| Type | Gr65 16m van de Machtspool van het Hoogspanningsstaal Veelhoekige/Kegelhoogspanning Elektro |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| Type | van de het Staalmacht van de veelhoekige of coniclahoogspanning de Elektromacht Pool van Pool voor t |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| standaard | ISO 9001 |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| Muurdikte | 3mm |
| Garantie | 15 jaar |