| Pool-Vorm | Kegel, Achthoekig, Rond |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Toepassing | 10kv-220kv transmissielijn |
| Pool-Vorm | Kegel, Rond, Achthoekig |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 5mm |
| Hoogte | 25ft tot 90ft |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | de deklaag van het galvanisatiepoeder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Enig het Type van Kringshoek Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 35ft |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Enig het Type van Kringshoek Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |