| Type | 27m Gr65 Hoogspanning van Pool van de Hoogspannings Elektromacht de Veelhoekige/Kegel Elektro |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | 69kv elektrolijn |
| Vorm | columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Van de de structuur elektrotransmissie van het machts tubulaire staal van de de polen33kv lijn de se |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Minimum uiteindelijke treksterkte | mpa 490 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Muurdikte | 3mm |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Nutsmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |