| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| breukbelasting | Op maat |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Verpakking Details | Vanaf klantenverzoek |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Installationtype | Embedded |
| Weight | 120 Kg |
| Product Function | Transmission Line |
| Productcode | Glanvanized Electric Power Pool |
|---|---|
| Gebruik | 132kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Pool-Vorm | Achthoekig, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Hoogte | 25ft tot 75ft |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie of butiuem |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |