| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Pool-Vorm | Achthoekig, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Hoogte | 25ft tot 75ft |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie of butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| MATERIAAL | S355JR |
|---|---|
| TOEPASSING | elektriciteitsdistributie |
| DIKTE | 2.510MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | 10 KV-staalpoolen met een hoge tolerantiecapaciteit voor terminalverbindingen aan de hoogspanningszi |
|---|---|
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Minimumopbrengststerkte | 345Mpa |
| Minimum uiteindelijke treksterkte | 490MPA |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620MPA |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Sollicitatie | Machtsverdeling |
| materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Weight | 120 Kg |
| Protective Level | IP65 |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |