| Naam van het product | 6m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 6m Verkeerslicht Pool 11m de Gegalvaniseerde Dubbele Enige Weg Lichte Pool van het Wapensignaal |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Achthoekig Verminderd 6m Verkeerslicht Pool voor Verkeerlicht |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 15 jaar |
| Galvanisatie | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | Achthoekig Verminderd 6m Verkeerslicht Pool voor Verkeerlicht |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 15 jaar |
| Galvanisatie | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |