| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Om 8m het Openluchtverkeerslicht Pool van Verlichtingspolen met dwarswapen |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Dubbel Wapen of het Enige Verkeerslicht Pool van het Wapensignaal met Verkeerssysteem |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Duurzaam Dubbel Wapen/het Enige Verkeerslicht Pool van het Wapensignaal met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Zonne Geleid verkeer die Licht Verkeerslicht Pool waarschuwen die Lichte emk-USU96 voor Verkeersveil |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | oprijlaan lichte polen |
|---|---|
| Colar | geen |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Garantie | 20 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |