| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Naam van het product | 35FT Elektromacht Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 met penatrationtarief niet minder dan 80%-100% |
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 450mpa |
| Transmissonlijn | 132kV |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische galvanizion van de pool hete onderdompelin |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Aflevering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische paal warmdip galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Naam van het product | Heet openlucht automatisch Verkeerslicht Pool met verkeerslichtsignaal |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |