| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Belasting | 1250Dan |
| Dikte | 4 mm |
| Afmetingstorlance | + - 5% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | 6.5m Standaard Duurzame Dubbele Wapen/Enige LEIDENE van het Verkeerslichtpool van het Wapensignaal E |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Duurzaam 8m standaardverkeerslicht Pool met Dubbel Wapen/Enig Wapen |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | 9m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | 6.5m standaardpolen Professioneel Verkeerslicht Pool voor van de LEIDENE de Verlichting Pool Verkeer |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | 8.55m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool verbond de Enige Weg Lichte Pool door flens |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Naam van het product | 6.5M van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerboute |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |