| Naam van het product | Dubbel het Type van Kringshoek 10KV Telecommunicatiestaal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Aangepast Veelhoekig het Elektrische Nutsstaal Tubulaire Polen van 110KV |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Hoektype 10KV het Staal Tubulaire Pool van de Telecommunicatie Elektromacht |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Het aangepaste het Type van multi-Kringshoek Elektrische Staal van Staal Tubulaire Polen Q235 |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | De hete Onderdompeling galvaniseerde 6.5m Standaardverkeerslicht Pool met 11m Enig Wapen voor Verkee |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | veelhoekige 27m Gr65 of de Elektromacht Pool van de coniclahoogspanning voor transmissielijn |
|---|---|
| Lassen | AWS D1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |