| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 33KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ontwerplading in Kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van bovenaf |
| Nominale spanning | 10kv~550kv |
| Oppervlaktebehandeling | warmdipsgalvanisatie ((ASTM A123) |
| Pak voor | Transmissie en distributie van elektriciteit |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ontwerplading in Kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160 km/u |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Nominale spanning | 33KV |
|---|---|
| Materiaal | Gr.65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |