| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S500MC |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 500 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Gegalvaniseerde Norm | ASTM A123 |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 3mm |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg applicated aan 50cm van aan pool |
| Hoogte | 11m |
| Hoogte | 90FT 100FT |
|---|---|
| Macht | 10-550kv |
| Markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Product name | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S500MC |
| Minimumopbrengststerkte | 500 MPa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Gr.65 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| Vorm | 8 |