| Naam van het product | Het Gegalvaniseerde Staal Pool van elektromachtspolen 45FT Distributie met Dwarswapen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Warranty time | 15 years |
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Macht | 10kv~550kv |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Nominale stroom | 10-200 |
|---|---|
| Nominale spanning | 10-220 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Dimensionele tolerantie | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Elektrische Polen |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |