| MATERIAAL | S355JR |
|---|---|
| TOEPASSING | elektriciteitsdistributie |
| DIKTE | 2.510MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| naam | 30.5m Flenstype het Traditionele Elektrische Staal Pool van Filippijnen |
|---|---|
| Design | 30.5m Flenstype Filippijnen |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Eigenschap | 35FT |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 3mm 2.75mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | GR50 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| productnaam | Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpolen 6.9kv/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Eigenschap | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 3mm 2.75mm |
| Beschermend niveau | IP65 |