| Naam van het product | Aangepast Veelhoekig het Elektrische Nutsstaal Tubulaire Polen van 110KV |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Productnaam | 132KV 16m Gegalvaniseerd van de de Machtslijn van Staalpool het Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | van 6 m tot 15 m |
|---|---|
| Stijl | Warm gegalvaniseerd |
| Standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | 15m |
|---|---|
| Macht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4mm/5mm |
| Materiaal | GR65 opbrengststerkte niet minder dan 460mpa |
| Hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gegalvaniseerd |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Kracht | 10kv~550kv |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
|---|---|
| Topdiameter | 60 Mm |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische paal warmdip galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |