| Wind Resistance | 3-500km/h |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Lamp Power | 20-400W |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische galvanizion van de pool hete onderdompelin |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | 25FT 30FT 35FT 40FT Filippijnen NEA standaard elektrische paal warmdip galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | staalpool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool met FRP voor Distributielijn |
|---|---|
| Design | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool |
| Hoogte | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |
| naam | 100ft Flenstype 3 Secties Gegalvaniseerd Staalpool met het beklimmen van sporten |
|---|---|
| Design | 100ft Flenstype 3 Secties |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |