| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Hoogte | 20-40m |
|---|---|
| Dikte | 1-30 mm |
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Kleur | Wit, zilver. |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| Topdiameter | 60 Mm |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Voltage | 10-220KV |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Warrently | 15YEARS |
| Hoogte | 20100ft |
|---|---|
| Macht | 69KV |
| Markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Nominale spanning | 10kv~550kv |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| kostuum voor | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Materiaal | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Certificering | ISO BV |
| Hoogte | 25ft 30ft 35ft |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4mm |
| naam | Achthoekig Laag voltage 69KV 20FT90FT Staal Tubulaire Pool voor 69kv-de transmissielijn van de macht |
|---|---|
| Hoogte | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Naam van het product | de polen van de staaltransmissie |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Eigenschap | 35FT NEA |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 130mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |