| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Suit For | Electriccity Distribution |
| Mounted Type | Burial |
| Warrenty | 30 Years |
| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Lifetime | 50 Years |
| Weight | 75 Kg |
| Warrently | 15YEARS |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Protective Level | IP65 |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Color | Silver |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Welding | AWS D1.1 |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
| Mounted Type | Burial |
| Weight | 120 Kg |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Installationtype | Embedded |
| Weight | 120 Kg |
| Product Function | Transmission Line |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Veiligheidsfactor | veiligheidsfactor voor het leiden van wijn |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder slijoint vormt |
| macht | 10kv~550kv |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu Yixing |
| Lassen | AWS D1.1 |
| spanning | 220KV-550KV |
| Vorm | RONDE, VEELHOEK |
| Naam van het product | 40FT de elektro Monopool Toren van Polen voor Mobiele Transmissie |
|---|---|
| Toepassing | Communicatie distributie |
| Galvanisatie | ASTM A 123 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |