| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | 133kv 30ft 35ft en 40ft het Nut Pool van het Metaalstaal galvaniseerde met Certificatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Stijl | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | Gegalvaniseerd Metaal Polen 12m Nut Pool voor het Materiaal van de Machtsdistributie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlakte theatmemt | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Opbrengststerkte niet minder dan 345mpa, Gr65, S500 |
| Lengte | 25ft90ft, zouden kunnen worden aangepast |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | NFA91121 |
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |