| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Kwaliteitscontrole | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| standaard | ASTM A 123 |
| macht | 10kv~550kv |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Type | 18m van de de poolmacht van het staalnut de lijnpool voor 33kv-de toren van de het staalpool van de |
|---|---|
| kostuum voor | electriccitydistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Oppervlakte theatmemt | gegalvaniseerd |
| Materiaal | Opbrengststerkte niet minder dan 345mpa, Gr65, S500 |
| lengte | 25ft90ft, zouden kunnen worden aangepast |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Lifttijd | 50 jaar |